eBook Magická slova Mistrů života

Pojďme společně vytvořit Váš život bez hranic...

POZOR – Právě jste narazili na utajovanou stránku tohoto webu!

HLEDÁTE příležitost, jak můžete získat Magická slova Mistrů života – nový český ebook ZDARMA?

Pak jste našli to nejlepší místo na webu, kde se Vám tato tužba splní…
Stačí využít následujících jednoduchých kroků…

Využijte této omezené příležitosti:
Sdílejte tuto stránku mezi své přátele a stáhněte si ebook (podrobnosti níže)…

PS: Pokud by se zdálo, že něco nefunguje, tak jak má, kontaktujte nás prosím

————————————————————————————————

————————————————————————————————

Přejeme Vám hezký den, Magická slova Mistrů života - ebook - pdf kniha rozhodli jsme se s Vámi sdílet příležitost stáhnout si celých 5 kapitol z ebooku Magická slova Mistrů života

Věříme, že už jen těchto 5 kapitol Vám obrovským způsobem zlepší Váš život.

Navíc tak získáte úžasnou příležitost nahlédnout do plného znění kapitol ebooku a jakou formou jsou psána…
 • Ebook zdarma stáhnete sdílením na libovolné sociální síti…
 • Odkaz ke stažení ebooku se objeví ihned po sdílení…

Následujte následující kroky, které Vám umožní stáhnout si 5 kapitol zcela ZDARMA…

  • Vyberte si Vaši oblíbenou sociální síť…
  • Klikněte na dané tlačítko…
  • Zobrazí se Vám okno, které žádá potvrzení…
  • Klikněte na potvrdit
  • Zobrazí se Vám link pro stažení Vašeho ebooku…
  • Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost “uložit jako”…
  • Stáhněte si ebook a přečtěte si jej…
 • Zašlete nám zpětnou vazbu…

>> Využijte následujících sdílecích tlačítek a sdílejte tuto stránku na své oblíbené sociální síti… <<

————————————————————————————————

————————————————————————————————

PS: Pokud by se zdálo, že něco nefunguje, tak jak má, kontaktujte nás prosím

 

Proč byste si měli ebook stáhnout? Přečtěte si, co o ebooku říkají ostatní lidé…

Soňa Brabcová, GL&C Europe s.r.o.Při žádosti o přečtení ebooku Magická slova Mistrů života jsem byla velmi skeptická. Už samotný název mě odrazoval… Přesto jsem se začetla.  Nejednalo se o čtení bez přestávky jedním dechem, protože snad každý jednotlivý odstavec mě nutil k zamyšlení. Pasáž o sebedůvěře jako svalu, který je nutný trénovat, mi pomohl v motivaci malé neteře při šplhání na laně, ale také k zamyšlení se nad vlastní trpělivostí s jedinci, kteří svojí sebedůvěru teprve budují. Magická slova čtu, jako se pije horký nápoj … po doušcích a vychutnávám.

— Soňa Brabcová | Majitelka a jednatelka GL&C Europe s.r.o.

———————————————————————————————— Zdeněk Fibich CadetGo

Magická slova Mistrů života jsou psána krásným čistým stylem bez kudrlinek, směřují k podstatě jasné a pochopitelné informace. Každá část textu je prostoupena názornými příklady a příběhy, kde si každý najde sám sebe ve svých životních situacích.
Závěrečné otázky na konci kapitol mě donutily se opět zamyslet nad sebou a stávajícím životem. Jsou formulovány nenásilně, jako by mi je kladl vedle sedící osobní kouč. Přínos Magických slov Mistrů života je v připomenutí denních pravd a motivaci každého čtenáře znovu něco posunout dále a nastartovat směr k Mistrům života.

— Zdeněk Fibich | Majitel a jednatel CadetGo

———————————————————————————————— Eva Kaňáková, majitelka Casiopea

Knížka Magická slova Mistrů života není knížka. 
Je to Kniha, Učebnice, Cesta, způsob života a myšlení. Není to na jedno přečtení, ani na týden, ale na týdny, roky, na celý život. Je to pro ty, kdo hledají a zamýšlejí se nad svým životem a tím, jak ho žijí, co zažívají ve svém životě. Knihu nedoporučuji lidem, kteří se rozhodují podle toho, co si přečtou na konci. V takovém případě se to může zdát jako něco z jiného světa. Je tu hodně úžasných myšlenek, námětů, zkušeností, tipů a rad.  Není třeba kupovat knihy zahraničních guru, když i u nás jsou fakt pěkné knihy a fakt dobří autoři.

— 
Eva Kaňáková | Majitelka společnosti Casiopea .

————————————————————————————————

David Dobrovolný, Specialista internetové komunikace Nemusím příliš dlouho hledat slova – velice mne to, co jsem četl, nadchlo. eBook “Magická slova Mistrů života” jasně ukazuje dveře k cestě mistrovského života bez hranic. Otevřít dveře, vstoupit na tuto cestu a řídit se uvedenými radami, však musí každý sám. Sám jsem se na tuto cestou vydal a musím se přiznat, že před 5 lety se mi ani nesnilo, kam s mou pochmurnou minulostí mohu dojít. Čerpal jsem z mnoha knih a vybíral si své přátelé z nejlepších kruhů – lidi, kteří jdou za svými sny, mají prokazatelné výsledky a jsou tudíž v pozici radit. Vše, co jsem v ebooku našel, slyším i od těchto svých přátel a je mi jasné, že autoři ebooku jsou stejně úspěšnými a skvělými lidmi, jako jsou podstatná “magická” slova, které jsou v ebooku detailně rozebrána. Děkuji za moudrost, která je v ebooku obsažená.

— David Dobrovolný | Specialista internetové komunikace
————————————————————————————————

Martin Jelínek, Poradce pro výživu, lektorCitátů a filozofických úvah na téma úspěchu je přebytek. Naštěstí se autoři této jedinečné publikace rozhodli přispět k pokroku a rozvoji celé společnosti něčím víc: Velmi jednoduchým a čtivým způsobem dokázali skloubit pravidla s praktickým návodem, jak jednotlivé kroky vedoucí k úspěchu v jakékoli sféře lidského konání a počínání aplikovat do každodenního života. Navíc způsobem, který neodporuje zdravému selskému rozumu.  Tato kniha Vás neohromí jenom svým rozsahem. Její fenomén spočívá především v naprosto jedinečném pojetí hlubokých mouder a pravd v podobě, která je srozumitelná každému obyčejnému smrtelníkovi. Samotná četba knihy Vám život nezmění. To dokáže pouze chuť a snaha projít si jednotlivými zkušenostmi, jejichž cestičky už v minulosti před námi vyšlapali jiní. Na jakékoli virtuální straně ji otevřete, tam ve Vás probudí motivaci – touhu se změnit a jít po cestě vlastního vývoje neustále dál.

— 
Martin Jelínek | Poradce pro výživu, lektor

———————————————————————————————— ———————————————————————————————-

Zuzana Micháliková, Kouč Jednoduše, srozumitelně a hlavně v praktických příkladech popsány techniky sebekoučování, které můžete ještě dnes zařadit do života.  A nejen to, v knížce najdete i pohlazení srdce, prozření a otevření očí jak můžeme doopravdy žít svůj život, s láskou, pokorou a i přesto s hojností.

— 
Zuzana Micháliková | Kouč

————————————————————————————————
Petr Štěpánek, Podnikatel a milovník života

U čtení vždy přemýšlím a nehltám knihy po tuctech…
Třikrát více knih jsem v minulosti odložil, než kolik jsem jich se zaujetím dočetl. Ale ty, které jsem dočetl, stály za to.  Před několika týdny jsem do rukou dostal Magická slova Mistrů života. A nevzpomínám si, že by kdy na mě eBook udělal větší dojem. O to více, že jeho původ a kořeny jsou české… Skutečně přínosné dílo českých autorů, kteří se přes veškerý svůj úspěch nesnaží ještě více sami proslavit na úkor moudrosti, kterou Magická slova Mistrů života v sobě nesou… Tato kniha vás bude doprovázet při vysvobození vlastní mysli.

— 
Petr Štěpánek | Podnikatel a milovník života

————————————————————————————————  

Toto je konec stránky – Zpět nahoru a sdílet…

. ———————————————————————————————— ————————————————————————————————