Alena N., Teplice:
Díky Magickým slovům jsem ve 49 letech začala podnikat.

Svůj dopis pro Vás musím rozdělit na dvě části. Před Magickými slovy a s nimi. Bude tak lépe vidět, jak může jediná kniha změnit život.

Kdo mě znal před pěti lety, mohl lehce nabýt dojem, že se mi daří dobře a nemám si nač stěžovat.

Bylo mi čtyřicetdva let, měla jsem dvě dospělé dcery, žila jsem ve spokojeném manželství, které trvá dodnes. Dařilo se mi i v práci. Byla jsem zaměstnaná u velké nadnárodní společnosti jako fakturantka v celkem příjemném kolektivu a i s nadřízenými jsem vycházela dobře. 

Samozřejmě, někdy bylo jasno, někdo trochu zahřmělo. Tak jako všude.

Ale prostě takový normální život v malém městě na severu Čech, kde je relativně levno a kde jsem si ze svého platu mohla dovolit jednou měsíčně zajít do kadeřnictví, jednou týdně s kamarádkami do kavárny.

Každý rok jsme si s manželem dopřáli dovolenou u moře i na horách a alespoň na jeden víkend v roce jsem se vydala na výlet do některého z historických měst Evropy.

Život, který by mi mnozí možná záviděli…

Spokojené manželství, vlastní dům se splacenou hypotékou, slušné auto v garáži, na místní poměry nadstandardní příjem. Měla jsem všechno, co jsem mohla ve svém věku mít a chtít, ale já stále častěji cítila, že mi něco chybí – spokojenost a radost ze života.

Začala jsem mít pocit, že všechno hrozně rychle uteklo a děsila jsem se, že až do důchodu bude můj život jeden velký stereotyp.

A hlavně – stále hlasitěji se ve mně ozývala výčitka, že jsem se nikdy nepokusila o splnění snu z mládí – mít práci, ve které budu pomáhat druhým. Zkusila jsem to vlastně jen jednou, hned po maturitě, ale dostat se na lékařskou fakultu bylo nad mé síly.

Dnes už vím, že problém byl někde jinde. V nedostatku motivace. Lékařku ze mne chtěli mít rodiče, já chtěla druhým pomáhat jinak. 

Tohle všechno se stalo přibližně před rokem, rokem a půl. Právě tehdy jsem si poprvé byla ochotna připustit, že něco není v pořádku. Že nejsem spokojená s tím, jak žiju. Že nechci dalších dvacet let trávit nad fakturami a dělat účetní uzávěrky.

Začala jsem hledat. Nakoupila jsem knihy o osobním rozvoji, navštívila jsem několik kurzů, hodně jsem toho přečetla na internetu. S jediným výsledkem – různé názory, různé metody, to všechno mi udělalo v hlavě zmatek a já se cítila ještě hůř.

Pak mě kamarádka nasměrovala na stránky Zivotbezhranic.cz. A první, co jsem tam uviděla, byla Vaše kniha. V tu chvíli jako kdyby se pro mě zastavil svět. Skutečně. Srdce rozhodlo a já si Magická slova okamžitě koupila. Dnes říkám na potkání, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem za posledních několik let udělala.

Magická slova Mistrů života je úžasná kniha. Nepřikazuje. Neříká „musíš“, říká „můžeš“. A když něco nezvládneš napoprvé, zkus to znovu. Nenabízí metodu, kde vynechání jednoho kroku znamená konec. Každé Magické slovo je samostatnou kapitolou, která naučí člověka dívat se na problémy úplně jinak.

Mně osobně pomohla v oblasti, ve které jsem vždycky měla největší rezervy – v motivaci. Neměla jsem nikdy problém s něčím začít. Můj problém byl věci dotahovat do konce.  Magická slova mi pomohla změnit to – dnes už dokážu dokončit bez odkladů dokončit i poměrně náročné úkoly.

Několik příkladů? Vždycky jsem měla nadváhu – teprve Magická slova mi pomohla zhubnout.  Pokaždé, když jsem začala ztrácet motivaci a začala pochybovat, mi dala další sílu, která slabé chvilky pomohla překonat. Stačilo se na chvíli začíst. 

Vždy jsem také chtěla pomáhat druhým, ale až díky knize jsem našla dostatek motivace přihlásit se na kurz pro výživové poradce. Lektorka, která, jak jsem brzy zjistila, také pracuje s Magickými slovy, mě podporuje dodnes. Zatím mám několik klientů na vedlejší úvazek, ale věřím, že brzy budu moci práci fakturantky opustit natrvalo.

Když píšu „díky knize“, myslím tím jediné – Magická slova jsou srozumitelným návodem, jak získat a udržet si motivaci pro práci i život. 

Moc vám děkuji, opravdu jste mi pomohli najít sílu a odvahu změnit život!

Alena N.

Přidejte svůj vlastní příběh. Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších
5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA.

Objednat
Nebo si chcete knihu prohlédnout v ukázkách?