Blanka R., střední Čechy:
Magická slova nám pomohla zvednout obrat o 30%

Jmenuji se Blanka, bydlím v menším městě ve středních Čechách. Mám padesát tři let, dvě děti a žiji ve volném svazku s partnerem, se kterým jsem se  seznámila po rozvodu se svým prvním manželem.

Posledních několik let podnikám. Dá se říct, že úspěšně.

Provozuji ve městě kosmetický salón a wellness s několika zaměstnanci. Před půldruhým rokem jsem splatila poslední splátku podnikatelskému úvěru, který mě první léta mého podnikání velmi tížil, ale nakonec jsem vše zvládla. A to právě díky kolektivu, ze kterých se postupně staly přítelkyně.

Někdo by řekl, že mám prostě jen štěstí. Jenže já na štěstí moc nevěřím.

Věřím, že úspěch stojí na ochotě člověka postavit se problémům čelem, dělat závažná rozhodnutí a rychle reagovat, když situace nesnese odklad. A taky věřím, že člověk dosáhne vždy toho, co si přeje, pokud si za tím vytrvale jde.

Když věřím, že přijde úspěch, přijde. Když si budu v mysli neustále přehrávat neúspěch, dostaví se neúspěch. 

Tuhle jednoduchou logiku praktikuji už roky. „Nakazila“ jsem jí i své kolegyně a návštěvnice salónu, které samy říkají, že se u nás cítí báječně už jen proto, že jsme vždy pozitivně naladěné. 

Určitě už jste z mého dopisu poznali, že věřím v sílu myšlenky a sílu slov.

Věřím také v celostní přístup k člověku, jsem přesvědčená, že tělo, mysl ani duše nemohou fungovat zvlášť, ale vždycky dohromady. A že když se “porouchá” jedno, trpí i druhé. Ve  své wellness praxi se s tím setkávám každý den – lidé si léčí klouby, zablokovanou páteř nebo únavu, která zdánlivě nemá příčinu, a zapomínají, že by měli zároveň léčit mysl a duši.

V podstatě se celý svůj život zabývám osobním rozvojem. Čtu knihy, navštěvuji semináře, mám přehled o tom, co se v oboru děje. Když se mě ale jedna z kolegyň ptala, co si myslím o Vaší knize, musela jsem přiznat, že vlastně nevím, o čem je řeč…  

Takhle jsem tedy Vaši knihu objevila a jsem za to velmi ráda. Ráda se totiž obklopuji motivačními citáty a ve Vaší knize jich je nepřeberně, kdybych na každý den v roce chtěla jeden, najdu jej. 

To ale není to hlavní, čím je Vaše kniha výjimečná.

Co oceňuji nejvíce, je Váš střízlivý pohled na věc, který říká, že “bez práce nejsou koláče” a že pouhá víra a pozitivní naladění nestačí. Je třeba jít trpělivě a krok za krokem ke konkrétním cílům a ty se naučit si stanovovat. To Magická slova naučí i ty, kdo budou držet motivační knihu v ruce poprvé. V tom je kniha nepřekonatelná. 

Mně osobně Magická slova pomáhají zklidnit mysl, zároveň mě ale nabíjejí pozitivní energií, kterou pak přenáším na své kolegyně i návštěvníky našeho studia. Jsem přesvědčená, že právě tato energie je důvodem toho, že k nám nalézá cestu stále více zákazníků. Od chvíle, kdy jsem začala s magickými slovy pracovat, naše obraty narostly téměř o 30 %. 

Jsem šťastná, že i v době, kdy mnozí podnikatelé končí, si mohu dovolit žít a pracovat podle vlastních představ. Vaše kniha má na tom velkou zásluhu!

Děkuji vám

 

Blanka R.

Přidejte svůj vlastní příběh. Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších
5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA.

Objednat
Nebo si chcete knihu prohlédnout v ukázkách?