Reference na knihu Magická slova Mistrů života

Reference od odborníků

Tomáš Gřešekmajitel Eduway.cz
„Magická slova Mistrů života“ na mě zapůsobila hned z několika důvodů… Celá kniha nabízí řadu podnětů, inspirace a návodů pro to, jak žít úspěšný život, život bez hranic a být zároveň šťastný a spokojený… Kniha má logický sled. Je dobré si ji přečíst jako celek. Pak doporučuji se ke knize vracet. Vracet se nejen k textu, ale hlavně k „akčním krokům“ na konci každé kapitoly. Akční kroky jsou velmi cennou součástí této knihy. Pomocí akčních kroků budete do svého života implementovat myšlenky knihy a tedy „Magická slova mistrů“. Kniha je kniha s velkým „K“. Je to kniha, která člověka vede k zamyšlení se nad sebou, ale zejména k činům. Knize tedy bude rozumět logický smýšlející člověk i člověk, který jedná srdcem. Dovolím si říct jedinečné dílo na českém trhu.

Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších 5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA

Objednat

Marcel Kupkacopywriter
Kniha Magická slova Mistrů života je výborná. Moc na motivační knížky nedám, ale tady jsem velmi překvapený. Je to výborné!

Hana CathalaWellness & Spa Consultant
Napsat knihu je dar pro sebe samého. Ujasníme si tím, že si vážíme studovaného tématu a že náš respekt k němu dozrál natolik, že mu věnujeme všechen náš čas a soustředění. Sami si látku ujasníme a navážeme s ní ještě hloubější vztah. To, co ruka zaznamená, vstupuje energeticky přímo do těla a zapisuje se do naší buněčné paměti. Kniha je ale ještě více dar pro všechny, kteří ji čtou. Co pro nás byly pohádky, kovbojky a indiánské příběhy i autobiografie velkých, úspěšných osob? Životní příklady, které jsme vědomě či nevědomě sledovali, napodobovali a které často byly klíčem, který změnil náš pohled, postoj, reakci či dokonce náš život. Takovou knihou jsou Magická slova Mistrů života. Pro některé čtenáře bude kniha opakováním a upřesňováním myšlenek. Pro většinu však bude klíčovou knihou jejich osobního a profesního života. Bude branou do nového světa. Pomůže jim k poznání sebe sama, k lepší komunikaci, k novému řešení problémů a tím k úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu.
Ivo JanečekLektor, motivátor, kouč, terapeut
Jsem z Magických slov nadšený… Je skvělé, že jste do knihy zařadili principy Lásky, Odpuštění a zejména Pokory, protože ve světě byznysu se o nich moc nemluví, ale pokud máme být trvale úspěšní a naplnění nejen v podnikání, ale i v osobním životě, musíme na nich stavět. A uplatňování principu Akce je zase důležitou připomínkou pro ty, kteří mají pocit, že stačí mít jasnou vizi a záměr,  případně nástěnku vizí pověšenou nad postelí, ale celý den z té postele nevylezou, a potom se diví, že jim Zákon přitažlivosti nějak nefunguje…

Eva KaňákováMajitelka Casiopea.cz, Kouč
Publikace „Knížka Magická slova Mistrů života není knížka… Je to Kniha, Učebnice, Cesta, způsob života a myšlení. Není to na jedno přečtení, ani na týden, ale na týdny, roky, na celý život. Je to pro ty, kdo hledají a zamýšlejí se nad svým životem a tím, jak ho žijí, co zažívají ve svém životě. A záleží na tom, jak daleko se kdo na své cestě osobního rozvoje dostal. Někomu může stačit třeba jen jedna kapitola, aby si uvědomil něco důležitého a posunul se „o míli“. Knihu nedoporučuji lidem, kteří se rozhodují podle toho, co si přečtou na konci. V takovém případě, se to může zdát jako něco z jiného světa. Je tu hodně úžasných myšlenek, námětů, zkušeností, tipů a rad, jak se dostat “odtud, kde jsme, tam kam říkáme, že chceme“. Formou metafor a přirovnání z přírody a ze života, si každý může snadno uvědomit, jestli to, co dělá, vede k jeho cíli a pokud ne, tak co je pro to nutné udělat a dělat systematicky a trvale, aby žil život a zažíval v něm to, po čem touží. Není třeba kupovat knihy zahraničních guru, když i u nás jsou fakt pěkný knihy a fakt dobrý autoři.

Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších 5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA

Objednat

Martin JelínekPoradce pro výživu, lektor
Citátů a filozofických úvah na téma úspěchu je v dnešní době New age přebytek. Naštěstí se autoři této jedinečné publikace rozhodli přispět k pokroku a rozvoji celé společnosti něčím víc než jenom prezentací suché teorie. Velmi jednoduchým a čtivým způsobem dokázali skloubit teoretická pravidla s praktickým návodem, jak jednotlivé kroky vedoucí k úspěchu v jakékoli sféře lidského konání a počínání aplikovat do každodenního života. Navíc způsobem, který neodporuje zdravému selskému rozumu. Tato kniha Vás neohromí jenom svým rozsahem. Její fenomén spočívá především v naprosto jedinečném pojetí hlubokých mouder a pravd velikánů historie této planety v podobě, která je srozumitelná každému obyčejnému smrtelníkovi. Samotná četba knihy Vám život nezmění. To dokáže pouze chuť a snaha projít si jednotlivými zkušenostmi, jejichž cestičky už v minulosti před námi vyšlapali jiní. Na jakékoli virtuální straně ji otevřete, tam ve Vás probudí motivaci – touhu se změnit a jít po cestě vlastního vývoje neustále dál.
Zdeněk Fibichmajitel CadetGo
Magická slova Mistrů života jsou psána krásným čistým stylem bez kudrlinek, směřují k podstatě předání jasně pochopitelné informace. Každá část textu je prostoupena názornými příklady a příběhy, kde si každý najde sám sebe ve svých životních situacích. Závěrečné otázky na konci kapitol mě donutily se opět zamyslet nad sebou a stávajícím životem. Jsou formulovány nenásilně, jako by mi je kladl vedle sedící osobní kouč. Magická slova Mistrů života neobjevují nic neznámého a ohromujícího, jejich přínos je v připomenutí denních pravd a motivaci každého čtenáře opět znovu něco posunout dále a nastartovat směr k Mistrům života.

Petr ŠtěpánekPodnikatel
Před několika týdny jsem do rukou dostal eBook Magická slova Mistrů života. A nevzpomínám si, že by kdy na mě eBook udělal větší dojem. O to více, že jeho původ a kořeny jsou české… Konečně se rýsuje skutečně přínosné dílo z českých luhů a hájů, od autorů, kteří se přes veškerý svůj úspěch nesnaží ještě více sami proslavit na úkor moudrostí a posvátných pravd, které Magická slova Mistrů života v sobě nesou… Tuším, že kniha může být lékem na nemoc nevědomí. Tato kniha vás bude doprovázet při vysvobození vlastní mysli a na cestě do bytí v Bytí.

Martin HájekMentor a kouč manažerského leadershipu
Publikace „Magická slova Mistrů života“ obsahuje sedmatřicet velkých oblastí magických slov v tak obsáhlé, kompaktní a pro naši kulturu srozumitelné a čtivé formě, jako je tomu v této publikaci, jsem je ještě nikdy neviděl. Každá kapitola obsahuje řadu tezí objasňujících proč je oblast důležitá, k čemu je dobrá a co konkrétně zde dělat. Při tom je použita řada názorných metafor a analogií, které, namísto strohého technického popisu daného jevu, čtenářům výrazně ulehčují pochopení a zapamatování… Ne všechna tvrzení, která budete v publikaci číst, do Vás „hladce zapadnou“. Možná jsou jaksi mimo stávající realitu vašeho osobnostního rozvoje. Jsem si jist, že takových dosud nenavštívených, neprobádaných a neosvojených území najdete v publikaci dost a dost. Kupte si „Magická slova Mistrů života“ a uvidíte jak budete mít zvládnutí daného tématu značně ulehčené.

Reference od čtenářů

Sylva Šmausovákyneziologie
VÁŠ EBOOK JE PROSTĚ BOMBA!!! Je to něco úžasného! Magická slova mě inspirovaly k účinné práci na sobě. Už se mám ráda, vážím si sama sebe a své práce. Dovedla jsem pustit všechny rodové i osobní křivdy a negace, odložit strach a nahradit jej láskou k sobě, k ostatním lidem a vůbec k celému Vesmíru… Před nedávnem jsem si otevřela kineziologickou poradnu a rozjezd byl a vlastně stále ještě je ztrátový. Jenže díky Vašemu dílu jsem úplně změnila svůj postoj k podnikání, k penězům, k sobě a ke klientům. A na začátku byla Magická slova Mistrů života… Moc Vám děkuji za to, že jste napsali Magická slova Mistrů života a také za to, že jsem si je mohla koupit. Jsem vděčná za všechno čeho se mi dostává. Jsem nový člověk… nová žena!

Hana Pískovákouč
Dobrý den, děkuji Vám za Vaše magické slova. I pro mě je v nich zcela jistě nějaká zpráva. Zaujala mě nejvíce tato věta: Hanko, pokuste se odpustit a nadobro změnite svůj život. Děkuji Vám konkrétně za tyto dvě slova: Pokuste se…

Riana Pekáriková
Dakujem za moznost mať vas ebook, moc si to vazim… Po precitani musím povedať, že su to uzasne informacie, ktore su velmi blizke mojmu srdcu… Potrebovala som to pocut a vidiet, ze nie som to ja ta divna, ze inak premyslam, ze inak konam, ale ze je to tak spravne a mudre…. Som rada, ze ucite ludi, ako spravne premyslat, ako sa zbavit starych zvykov, prakticke rady, to je uzasne…
Martin Hrubešfotograf
Ebook je skvělý, mám z něj radost, výborně mi rezonuje s tím, co právě prožívám ve svém životě. Slova jsou jako projektily, které posíláme směrem k druhým lidem, ať už mají pozitivní nebo negativní obsah, působí stoprocentně… Hodně jsem si v poslední době uvědomil, ohledně slov… Nevěděl jsem jak správně reagovat na lidi, kteří jsou zvyklí jen poroučet, ale neumí vést. Když jsem byl pasivní vůči těmto lidem, cítil jsem se špatně, protože jejich slova mě opakovaně zasahovala, zraňovala… Text ebooku Magická slova Mistrů se mi moc líbí, a považuji ho za důležitý, protože již chápu sílu slov… Jsem rád, že jsem se díky tomuto ebooku posunul dále, a postupně tak dosahuji stavu, že mě vulgarismus neurazí, nezasáhne, jsem v klidu sám se sebou, a nemám potřebu třeba ani reagovat…

Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších 5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA

Objednat

Marie Kadlecová
Magická slova jsou úplný diamant. Něco, co v životě potřebuji PRÁVĚ TEĎ. Procházím teď velmi dynamickým a i transformačním obdobím, kdy peněz bylo spíš méně, než více. Dá se říci, že jsem jich nikdy neměla méně než před pár dny. Situace se však zlepšila a Váš e-book byl první věcí, kterou jsem se “odměnila”. Ještě jednou moc děkuji a přeji vše dobré, at se Vám skvěle daří. S láskou a úctou
Martin Bambuchkuchař
Přečetl jsem ebook Magická slova Mistrů života a fakt je to bomba – dává mi to obrovský smysl. Nikdy předtím jsem si neuvědomil jaké mám možnosti, a tím myslím neomezené! Dokud jsem si ebook nepřečetl, tak jsem nevěděl jaký je můj cíl, ale teď vím jaká je moje cesta, a vím přesně co mám udělat krok za krokem! Sice ještě nemám všechny slova zmáknuté, ale teď už vím, že se děje něco jiného a víte jak to vím? Protože se mám daleko, daleko lépe a cítím se lépe, než za těch deset let doposud. Dělal jsem si zápisky, a byl jsem překvapený protože ze 417 stran, které má samotný ebook Magická slova Mistrů života, jsem měl 132 stran zápisků… Knihu budu dále doporučovat! S upřímnou vděčností.

Alenka Pitrovárealitní makléř
Přečetla jsem spousty knih. A mám docela dost zkušeností… Ale… při čtení Magických slov jsem zažívala zvláštní pocit, kdy se mi chvíli chtělo nadšením brečet a chvílemi řvát vítězné: Hurá! Konečně jsem totiž četla knihu, které rozumím, která obsahuje vše, co jsem hledala. Konečně! Jsem z knihy velmi nadšená… Klobouk dolů…

Eva Ferencováúčetní
Kniha mě naprosto nadchla. Po přečtení není den, kdy bych si na ni nevzpomněla. Aplikovat ji do života se pokouším každý den. Mějte se hezky a přeji mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci.

Lenka Šrajerová
Váš eBook Magická slova Mistrů života je uchvacující. Sama chci změnit svůj život a Váš eBook je úžasným průvodcem, jak toho dosáhnout. S přáním příjemných dnů

Hanka Bartošková
Magická slova Mistrů života hodnotím jako celek velmi kladně. Jsou velmi inspirativní pomůckou v mém rozvoji a podporou v mé transformaci.Potvrzením, že postupuji správným směrem, přestože mi stale chybí více sebedůvěry. Nejvíce mne aktuálně zajímá kapitola o svobodě, vlivu a financích. Najdu se však i v jiných slovech například v odpuštění. Slova mistrů jsou nyní mou součástí. Mohu jen dodat, že jsem je objevila v pravý čas. Děkuji Vám.

Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších 5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA

Objednat

Regina Váchová
e-book Magická slova Mistrů života čtu pomalu a důkladně… Stále nejsem na konci, ale je to skvěle zpracované – například kapitola o dennodenní práci mě velmi potěšila a odpověděla na spoustu otázek. Děkuji Vám.
Martin MiklášMarketingový konzultant
Kniha Magická slova Mistrů života opisuje to, čo potrebujete k tomu, aby ste žili život taký, ako žijú úspešní ludia. eBook je zrozumitelný. Návody a úlohy, ktoré dostávate, sú tiež velmi užitočné. Na okrajoch nájdete aj citáty od velikánov podnikania a osobného rozvoja. Všetko, čo čítate, stojí preto na pevnom základe skúseností tých, ktorí vo svojej oblasti života dosiahli najvyššieho stupňa úspechu alebo expertízy. Ak chcete dosiahnut taký úspech, ako dosiahli vyššie spomínaní ludia, odporúčam vám siahnut po tejto knihe a prečítať si ju. Je to zbierka informácií, ktoré by sa dali kľudne „rozpitvať“ do 37 kníh. Tu ich máte v jednej a bolo k tomu potreba iba niečo cez 350 strán. Musím vás tiež upozorniť, že Magická slova Mistrů života možno „zhltnete na jeden šup“, pretože informácie v nej sú podávané naozaj pútavo.

Objednejte Magická slova hned teď a získejte
dalších 5 knižních bonusů v ceně 729 Kč ZDARMA

Objednat